| Bailey a întrebat:

Voi cum credeţi că ar fi România perfectă? Ce îi lipseşte și cum a-ți schimba-o voi?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Mai e cale lunga pana ce Romania va ajunge o tara perfecta.
1.Conducerea actuala trebuie sa dispara.
2.Mentalitatea romanilor care in mare parte stiu doar sa vorbesca mult si prost, insa sa faca ceva pentru binele lor nu prea se inghesuiesc...
Teoretic Romania e o tara perfecta si foarte frumoasa, pacat ca e locuita...

| vangheliss99 a răspuns:

2 chesti.scurte.
1.Presedintele si toti aia ministri prim ministri etc. sa fie deastia seriosi si
2. Oameni mai civilizati/.

| cosmin333 a răspuns:

Eu cred ca Romaniei de astazi ii lipseste monarhia. Ii lipseste un rege care sa conduca tara pe tot parcursul vietii sale, astfel nemaifiind tentat sa fure gandindu-se ca dupa cativa ani ii sa va termina mandatul...