| LanaDelReyFan a întrebat:

Voi cum credeti ca s-ar comporta un prieten adevarat? Dau funda la cel mai fumos raspbig grinbig grinbig grin...

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Stai mai Ioana ca nu a venit sf lumii cine stie ce va rindui si pentru tine Bunul Dumnezeu, umbla vorba prin popor nu ai habar din ce tufa sare iepurasul mic, si tot poporul spune "prietenul la nevoie se cunoaste "Eu zic sa nu disperi timpul le rezolva pe toate.

3 răspunsuri:
| LanaDelReyFan explică:

Pana acum n-am gasit un prieten cum e cel care l-ai descris...Multumesc de rasp.happyhappybatting eyelashes

| Urzi23 a răspuns (pentru LanaDelReyFan):

Stai mai Ioana ca nu a venit sf lumii cine stie ce va rindui si pentru tine Bunul Dumnezeu, umbla vorba prin popor nu ai habar din ce tufa sare iepurasul mic, si tot poporul spune "prietenul la nevoie se cunoaste "Eu zic sa nu disperi timpul le rezolva pe toate.

| LanaDelReyFan explică:

Am eu rabdarehappybatting eyelashes

| SweetyPeach a răspuns:

Este lânga tine când ti-e bine,dar mai ales când ti-e greu.Te sprijina mereu, îti da sfaturi, te incurajeaza in tot ce faci. Sper sa ai parte de cineva precum descrierea happy