| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum faceți mișcare?
Eu alerg aproape în fiecare dimineață, merg pe jos.

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Joc tenis de camp de 3-4 ori pe saptamana (vara joc mai mult, cam zilnic), fac unele exercitii pentru abdomen, piept, brate, picioare, pe care eu le numesc, rudimentar, "workout" si alerg cam de 2 ori pe saptamana, in functie de dispozitie si de vremea de afara, 30 sau 60 de minute. Nu mai zic ca imi place foarte mult sa merg pe jos. Din fericire, inca nu am un loc de munca care sa imi ocupe timpul.

| Drimmero a răspuns:

Joc fotbal, merg pe jos, munca fizica,, diferite exercitii pentru brate, etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Sala, antrenament cu greutati.

| Hammurabi a răspuns:

Înot pentru relaxare.
Altfel de mișcare nu fac că mă ostenesc.
laughing

| Arakiss a răspuns (pentru Hammurabi):

Lenea mare, nu? rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns (pentru Arakiss):

Nu sunt leneș.
Sunt doar setat pe modul de economisire al bateriei. laughing))))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Merg pe jos cel putin o ora pe zi.

| Steregoi a răspuns:

Te alearga cineva? Hristos nu alerga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 zile pe saptãmânã tot corpul exercitii cu greutati, 2 zile cu greutate corporala sau cardio, merg pe jos, alte sporturi când e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac destula miscare la locul de munca.

| mihaicelsfant a răspuns:

Flotari cam 1000 pe zi, tractiuni vreo 300, inot si alerg cateodata

| AlMaDi a răspuns:

Am o aplicatie cu exercitii fizice, pe telefon, pentru anumite grupe, abdomen, brate, picioare, fesieri si cel complet care le cuprinde pe toate.
Fiecare din aceste grupe, are mai multe niveluri, usor, mediu si greu.
Si fac 5 zile din 7, se mai intampla sa fac si 3-4 zile, depinde.
Tot asa depinde si cat timp fac, dar in medie 30-50 de minute, uneori se poate sa fac si doar 15-20 de minute.