| AvalohAlyn a întrebat:

Voi cum investiți în sănătatea voastră? Sau cum incercati sa o îmbunătățiți? Ma pasionează domeniul de sănătate.Luati vreun adjuvant pentru întărirea imunității și sănătății?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am facut la analize de m-am spart. Totul bine mananc cum pot varietati alimentare.

| Drimmero a răspuns:

Nu iau absolut nimic, cred ca sunt foarte sanatos din mai multe puncte de vedere, nu am niciun simptom sau vreun semn care sa-mi indice ca as avea ceva, nu imi tulbura nimic starea fizica si psihica. Chiar si in conditiile de fata ar cam fi necesar sa-mi fac un set de analize complete, asta pentru linistea mea ca sa fie inlaturat absolut orice dubiu.

| Sofer a răspuns:

Mănânc normal și sanatatea mea e buna.