| AnneRose1995 a întrebat:

Voi fetelor, acceptati sa va castoriti de la 20 de ani, mai tinerele, sau mai asteptati?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca ma intrebai acum cativa ani spuneam ca da ma maritam la 20 de ani dar acum mi s-a schimbat mentalitatea si nu consider ca este chiar ok.Trebuie sa ai cat de cat o experienta de viata pentru a fi sigur ca vrei sa faci pasul asta

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu m-aș căsători de acum nici să fie ultimul lucru de făcut în lume

| Violleta2022 a răspuns:

Si eu m-am maritat la 20 de ani!
Cum adica sa mai astepti, ce sa mai astepti?

| SG1995 a răspuns:

Draga eu merg cu cat mai repede cu atat mai bine (rog destepti sa nu-mi rasuceasca vorbele), ideea e ca daca astepti o varsta ideala la care sa fii pregatita...surpriza! Nu exista asa ceva. In final nu conteaza ce credem noi, ci ce vrei tu, totusi daca esti la facultate inca nu-ti recomand pasul, dar pastrati logodna.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

Eu mi-am luat sotie la 12 ani. Ea avea tot atat.

| PersonajFictiv a răspuns:

60% cred ca nu o sa ma casatoresc niciodata, nu stiu daca merita, mai am de gandit subiectul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Eu mai astept, 25 mi s-ar parea varsta potrivita pentru o casatorie, pentru altii mai tarziu, pana la urma traim alte vremuri acum nu se mai casatoreste nimeni de tanar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum de la 20?! S-ar rasuci strabunica in mormant de ar auzi una ca asta. La 20 trebuie sa fii deja casatorita si cu 2 copii. Nu vreau sa ma casatoresc, mi se pare o prostie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.E aiurea de la vârsta asta

Răspuns utilizator avertizat
| missfatadelatara a răspuns:

DA NORMAL.

Am 20 ani și sunt căsătorită de cu soțul cu are stau în gazda de 2 ani.

Îl cheamă Frigiderul.