| anonim_4396 a întrebat:

Voi in ce relatii sunteti cu parintii?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu mama ma inteleg super, pe tata incerc sa il ignor.nu ma prea inteleg eu cu el, dar nici nu-mi bat cupu`...big grin

| Silvia a răspuns:

Doamneee` ce am putut sa zicrolling on the floor)
Nu`mi bat cApu`* laughing big grin

| arysa a răspuns:

Relatii de prietenie

| Gabry a răspuns:

Relatii foarte bunelove struck le spun totul! Ei ma inteleg cel mai binelove struck

| Rrrretarded a răspuns:

Eu sunt fiul lor.....si suntem rude

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parentalo-filiale.

| byabb a răspuns:

Nu prea bune. de cand l`am adus pe prietenul meu acasa cat timp eram singura. m`am certat cu ai mei tot timpul. apoi m`am apucat de fumat. ai mei au aflat. si asa au aparut si alte certuri. :-

| Shiloh a răspuns:

Groaznica! Sunt singura la parinti, si mai sunt si fata! Si va da-ti seama ca ma controleaza in telefon, in calculator, peste tot, pentru ca nu au incredre in mine, mai ales din cauza anturajului ....Si daca la lucruri marunte imi fac scandal...nici nu pot sa va descriu ce scandal mi-a facut mama ( doar ea ptc tata e total absent de la asa ceva, sau de la oricare discutie) cand a aflat ca vorbesc cu un baiat, si mai ales ca acel baiat are 20 de ani si eu doar 15 ani big grin... Partea funny era ca eu si acel baiat eram simpli prieteni, singura diferenta era faptul ca ne alintam ca si cum am fii fost impreuna, si acest lucru a facut-o pe mama sa creada ca sunt cu el laughing Pana la urma am invata ca astia sunt parintii mei si ca nu pot sa ii schimb, dar atunci cand am probleme cu ei incerc sa ma calmez, ii ignor o perioada si "furtuna" trece! happy