| eduard12332 a întrebat:

Voi la munca stati cu teama? Mie parca imi e teama de sefi 2. pe voi nu va streseza colegii? Sunteti ok? Va intelegeti bine sau ati avut probleme cu seful sau colegii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din fericire am un sef de milioane, nu am ce sa zic. Se mai enervează el, da se enervează pe situație nu pe oameni.

| eduard12332 explică (pentru suntserios):

Si colegii?

| suntserios a răspuns (pentru eduard12332):

Colegii mai vin și pleacă. Am avut oameni cu care nu mi-a plăcut să lucrez, dar conflicte nu am avut. La urma urmei sunt plătit sa muncesc nu să îmi placă colegii

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La fostul loc de munca stateam cu nervi. Ma intelegeam bine cu colegii si stiau ca nu mai am chef de societatea aia, dar cand vedeam sefii, ma chinuiam sa nu le bag o privire nasoala, si sa accept glumitele cu care ma intampinau.
La actualul loc de munca, seful (eu) e ok, desi nu prea ne vedem si nu prea vorbim. Iar colegii (tot eu) sunt ok, nu ma deranjeaza cu nimic, ma simt in largul meu in preajma lor.
Clientii sunt enervanti, ca unii respira sau mai rau, pun intrebari...

| eduard12332 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu cu clinetii nu as avea treaba stii de ce? ii vezi o data da-i in spanac, dar cu sefii ii vezi mereu, ce faci? si colegii ii vezi mereu.

| SilentRain a răspuns:

Nu mi-e frică de șefi, ba chiar m-am certat cu unul vreo 2 ani de zile
Pe colegii nu-i suport pentru sunt oamenii și omul e cea mai scârboasă nație, rar să-mi placă cate o persoana sau două