| 20pamy a întrebat:

Ce fel de sefi aveti si cum va intelegeti cu colegii?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Seful meu e un tip super tare destept si intelegator, desi atunci cand se infurie e bine sa nu-i stai in cale si e absurd, colegii... unii super altele super barfitoare si codoase

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sefa e o ¨nebuná¨. Foarte de treaba si intelegatoare.Pe ea pot sa o includ si in categoria colegi, pentru ca lucrez cu ea pe turá big grin
In rest, angajatii sunt o varietate de oameni din toate tarile latine: columbieni, marocani, peruani. dar ma intelg super cu toti.

mlm
| mlm a răspuns:

Din pacate pentru mine eu sint sefa, iar despre colegi nu am ce zice sint toti ok, ma inteleg foarte bine cu toata lumea.

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Sunt seful meu happy Despre angajati, numai cuvinte de lauda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Locul meu de muncă este predominat de bărbaţi.
Suntem câteva de sex feminin.
Am şefi de nota 10 şi colegi de nota 20.
Din acest punct de vedere am avut mare noroc.
Femeile sunt foarte rele între ele, dar între bărbaţi, tu, ca femeie eşti foarte protejată de ei, respectată, nu intră în competiţie cu tine, se deschid sufleteşte şi îţi spun peăsurile (uneori şi cele intime), etc.
Le mulţumesc tuturor că sunt de valoare şi profesional cât şi ca oameni în societate, înţelegători, grijuli,...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un sef mai mic ca mine cu 4 ani, ne intelegem perfect...cat despre colgei.totul este ok suntem ca o familie, mai ales ca facem si naveta impreuna...ne cunostem familiiile, necazurile si ne ajutam reciproc.asta este foarte bine stiu ca am pe cine ma baza in afara de sot