| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu v-ați săturat să vedeți peste tot kitchuri de Valentine's Day? Ce părere aveți despre această pseudo sărbătoare?

36 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Atâta timp cât vor exista idioţi, vor exista şi profitori care să inventeze sărbători pentru a-i face de bani.

| Gizăz a răspuns:

rolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru Gizăz):

Nu-mi spune că și tu credeai că sunt băiat...

| Gizăz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ştiam că eşti femeie. După nume. Înseamnă împărăteasă, nu împărat. DOar că m-amuză ideile lui Endoryus.

| Musique a răspuns:

Nu mă satur niciodată.
Când mă uit în jur și văd atâta panică pentru o zi, îmi dau seama că nu-s chiar așa proastă precum credeam.
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Ca Ion Creangă ''Știu că sunt prost dar când mă uit în jur prind curaj''. laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. big grin

| RAY a răspuns:

O mare ipocrizie umana, da m-am saturat de aia inchid ochii pe strada sa nu vad reclame de astea de aia o nimeresc prin cimitire in fine, parerea mea despre ce? cwrve materialiste si porci care vor sex da ei se iubesc

| LoveSleep a răspuns:

E absolut minunată.
E o sărbătoare în adevăratul sens al cuvântului.
Hai să scoatem Crăciunul și s-o băgăm p'asta.
Cine-i cu mine? Nimeni? Bine.

| Doub a răspuns:

Ohh. Ba da. E o mare porcarie. Ca sa-i spui persoanei de langa tine ca o iubesti nu e nevoie de o sarbatoare tampita.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Minti. nu e adevarat

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e problema ta?laughing. Ahh, stai ca am uitat. Ai prevazut tu cu globul de cristal..asta, scuze... "mintea ta stralucita" ca mint? Mno, se pare ca ai "prevazut" prost.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Stiu ca minti deoarece esti fata, si fetelor le plac ziua ipocritilor.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am spus ca "mintea ta stralucita" a prevazut foarte prost. Nu-mi plac sarbatorile de genul. Cum spuneam si mai sus, nu am nevoie de o sarbatoare sa-i spun persoanei de langa mine ca o iubesc. Se pare ca eu sunt o fata mai ciudata, diferita de restul.smug

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh, hai te rog nu generaliza.Și eu sunt fată și dacă mi-ar fi plăcut ziua ipocriților nu aș mai fi pus întrebarea asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant - nu stiu de ce am crezut eu ca esti baiat, naiba stie laughing. ok ok atunci. 99. 999999999 % din fete le plac, tu si doub nu. merge?

| AirănMeidăn a răspuns:

E o tampenie

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

laughing Poate nu este.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Poate

| Mayar a răspuns:

Mai,decat ''sarbatori'' dinalea cu oameni mascati si poate sunt si criminali, iar cu mastile nici nu iti dai seama ce D-zeu sunt, cu toate chestiile urate si hidoase, mai bine Valentine's Day.

| Duucu a răspuns:

E doar o metoda de aducere aminte pentru dobitoci (uneori si dobitoace) ca o atentie in plus persoanei iubite nu strica. Trebuie sa fi facut dintr-o prostie colosala sa crezi ca in ziua aceasta trebuie sa-i oferi mai multe decat ai facut-o pana acum.

| Sociopat a răspuns:

Imi place sa citesc stiri despre rebuturi care s-au sinucis de Valentine's Day pentru ca nu au avut pe nimeni langa ei.Sarbatoarea asta isi lasa amprenta atat de tare pe unii ca-i ridicol. Spre fericirea mea de om rau, oamenii incep sa imbratiseze din ce in ce mai mult sarbatoarea asta prin urmare si copiii lor vor face asta si se vor sinucide devreme.Parca ma vad la 60 de ani cum mananc o friptura in fata televizorului si imi vin bucati de carne pe nas ca ma bufneste rasu' la auzul sinuciderilor.
#badboy
#2cool4school
#mafiotjmeker

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

Haios, mie mai sus mi se da nefolositor ca zic ca fetelor le place prostia asta de "sarbatoare" dar tie nu iti da nimeni nimic rolling on the floor. lumea asta

| Sociopat a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti un user respectat a carui parere conteaza si e citita, prin urmare si evaluata.Cand omu' vede ca am comentat eu ceva nici nu se uita la ce-am zis pentru ca stie ca e irelevant.De asta n-am evaluari.Pe deasupra, tu ai criticat fetitele "romantice", "visatoare" si "eminesciene" si cu totii stim ca lumea e plina de tarfe care se dau cine stie ce fete profunde prin urmare trebuia sa te astepti la astfel de evaluari negative.Eu am criticat oamenii care se sinucid.Lumea e de acord ca oamenii care se sinucid sunt slabi.Plus ca e inutil sa te contrazici cu mine pentru ca nu dau reply.
*ipocrit*

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

Vorba americana " you give me to much credit" cam asa e si cu tine.era doar o mica gluma, nu e ca m-a durut vreodata prea mult de aceste voturi, ca si la funda, ca am una sau 100 nu ma face sa ma simt mai bine sau mai prost, e la fel. totusi m-a amuzat, ca cineva si la pariu ca o fata de 15 ani s-a "simtit" ofensata de ce am zis. cum am zis cu cateva posturi inainte de al tau, unei fete de vreo 14 ani, ele inca cred in prostia aia de "sarbatoare" cred ca e frumos ca baiatul sa ii aduca cadou si restul si dupa se simt obligate sa ii dea sex, ca na, e ziua ipocritilor. dar ce pretentii ai la unii. vorba cuiva, "thank god for me" laughing. salut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai degraba ziua ipocritilor. parca imi trebuie o zi pe an sa ii spun iubitei te iubesc sau sa o scot la un restaurant. mai mult ma amuza ca sunt 100 de intrebari pana acum, gen " ce sa ii iau iubitului". ma intreb, au devenit baietii mai afemeiati? nu s-au oprit doar la "frezele" lor, acum mai vor si usuleti? imi e rusine de cei de genul meu cate odata laughing.

| laramistigan27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu sunt afemeiati daca sunt draguti si le cumpara iubitelor cadouri

| anonim_4396 explică (pentru laramistigan27):

Ma refeream ca sunt afemeiati ca se asteapta la coduri. faptul ca "cumpara iubitelor cadouri ii fac idioti. dar la 14 ani ai tai ce pretentii am eu sa vezi peste prostiile astea si sa intelegi posturile mele. ce ai prefera sa iti faca cadou o prostie de ursulet dar in gandul lui sa fie " hai odata in dormitor ca mor, nu vezi?" sau sa fie langa tine fiecare zi a anului? repet, ce pretentii am eu. mai ai de crescut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa ai motiv de sarbatoare trebuie sa si te incadrezi.Banuiesc ca e inventata pentru a te simti naspa la locul de munca, cand colegii tai pleaca sub acel evident, saritor, tipator in ochi pretext.
Kitchuri? incerc sa le ignor si sa nu-mi jignesc ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie toate sarbatorile mi se par ridicole. Singurele care ma bucura sunt cele legale fiindca macar stau linistit acasa.

| Teardrop a răspuns:

Nu, de ce să mă deranjeze? Cu ce mă încurcă pe mine?laughing Dacă sunt oameni dispuşi să cheltuiască o grămadă de bani pe aşa tâmpenii, e problema lor. Cu atât mai bine. Mai circulă şi la noi în ţară banul.

Nu sare nimeni pe tine să cumperi. Deci n-are de ce să te deranjeze. Mi se pare o sărbătoare drăguţă. Însă aş prefera să se sărbătorească cu atâta ardoare Dragobetele, nu Valentine's Day.

| Innsbruck a răspuns:

O alta sarbatoare comerciala, la fel ca celelalte.

| laramistigan27 a răspuns:

Mie mi se pare ca este o zi frumoasa si minunata in care esti indemnat si incurajat de spiritul iubirii sa-ti destainui iubirea, trecand astfel peste prejudecati si frica de a fi respins.Asa cum Craciunul a fost si el mai mult materializat, asa si Valentine's Day, dar amandoua sunt niste sarbatori foarte frumoase si care merita sarbatorite.

| anonim_4396 explică (pentru laramistigan27):

Mai bine nu răspundeai.Te faci de râs.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E abia la inceput, inca e impresionata de prostiile marunte. mai mult imi pare rau cand vad femei in toata firea ca mor dupa 14 feb. aia da drama

| cookie14 a răspuns:

Mi se pare o porcarie. nu trebuie o zi speciala sa i ii spui persoanei de langa tine ca o iubesti. plus ca m am saturat de toate statusurile pe facebook cu "cine mai e singur de valentine's day like'' si toate tampeniile alea. Unii nu au o mama de ziua mamelor sau un tata de ziua tatilor si ei se plang ca nu au iubit\a de ziua indragostitilor...