| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voi stiti ce s-a intamplat cu Chiftelutacrocanta? nu stiu ce sa zic el nu am mai postat o intrebarea din 11 iulie deci de aproape o luna si daca stau bine sa ma gandesc si alti useri tot de lista mea de ei nu am mai dat, inactivitatea isi face simtita prezenta.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi iesit la plimbare. Ca avea numai intrebari din lipsa de activitate sociala.

| Drimmero a răspuns:

Chiftea care era Alan si tot asa mai departe. Chiar era stresant cand puneau multe intrebari intr-un timp foarte scurt, dar unele intrebari erau chiar inteligente/

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Chiftea era vechiul Alan?
Ala cu tigrul?

Oricum era pe ceva ciuperci halucinogene omul ala la ce intrebari punea.
Mai bine ca a disparut.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

El era!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Nu are logica de ce ar avea 2 conturi pe acelasi site?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Nu era obligatoriu sa raspunzi la intrebarile lui, nu inteleg de ce era stresant, i-am mai raspuns si eu la niste intrebari cand stiam ce sa-i spun acolo.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Stii ce-i ala trolling? Daca stiai, nu mai raspundeai in necunostinta de cauza!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Da atunci cand cineva de pe internet face comentarii negative ce-i supara pe cei din jur in continuu fara nici un motiv.
Corect?

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu, cand trolleaza, cand efectiv nu ai viata sociala si tu doar stai si trollezi si in sinea ta te crezi amuzant, dar tu fiind doar un papagal. La Trolling mai intra si spammul si multe altele.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Aha am inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 0:50 e misto.
https://www.youtube.com/watch?v=Itt1nn9aWz0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-au luat vacanta.

| Адина a răspuns:

Nu ştiu de voi, dar sunt fericită că nu mai e aia care punea multe întrebări.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Адина):

Vorbesti de NiniKitty? acum si-a schimbat iar numele in CatForever.
De ea stiu ca punea des intrebari inainte sa fie suspendata de pe site.

| Адина a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

DA.

Răspuns utilizator avertizat