| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu chiftelutacrocanta?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai e crocanta chifteluta. Poate trece la snitele.

| AFR81 a răspuns:

Rau am ajuns daca il regretam si pe ala...

| RAY a răspuns:

I-a dat dumnezeu o mandra buna ca painea, asa buna ca imi vine sa o impart cu el in noaptea nunti, luna viitoare se casatoresc, e din ardeal mandruta e asa ca el foarte vorbareata, desigur ca merg si eu la nunta, de asta numai intra ca acum munceste din greu ca sa faca o nunta mare, tot TPU e invitat desigur cu sume cu multe 00000000, daca doresti te trec pe lista la nunta?

| T0T a răspuns:

Mi-e dor de el și mie. Încă mai țin minte întrebarea lui de Nobel...

http://imgur.com/a/B6Qbt

| Cinevacatoatalumea explică (pentru T0T):

Cand am citit ascultam Deep Purple-Child in Time. Grozava atmosfera.

| T0T a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Ai gusturi bune.

| syd2 a răspuns:

Doamne fereste, chiar iti pasa?

| Darkmagic a răspuns:

Il gasesti la "Stiinta si filosofie", teafar si nevatamat. S-a transformat miraculos in...Vassile. happy

| ShaOfHatred a răspuns:

He's back, don't worrywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar mă gândeam și eu, că lipsește ceva pe aici, măcar punea diverse întrebări, acum e mai pustiu, dar a intrat în concediu, a fost angajat special pentru a întreține atmosfera pe aici, probabil o să îl concedieze, nu a fost foarte plăcut de public, dar măcar a spart recordurile la numărul întrebărilor postate, i-a întrecut pe AvalohAlyn the great green tiger of atlantic și Ray, regele Timișoarei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si-a mai platit netul, nu cred ca a supravietuit. sad

| Felissa13Eden a răspuns:

Oh...nici nu mi-am dat seama cat imi lipsea, pana acum.

| Fumiko a răspuns:

Nu l-am mai vazut demult, poate ia si el o pauza