| sonya a întrebat:

Voi sunteti ingrijorati ca razboiul din Ucraina va deveni un razboi mondial?
Comentati si dati si o nota de la 1 la 5, unde 1 = deloc ingrijorat, 5 - foarte ingrijorat.
Mie, sincer, imi e cam frica.

165 răspunsuri:
| tpuaskyouwthquestion a răspuns:

Nu mi-e frica... Mai bine mor ca oricum toti ma ignora.

| eu2022 a răspuns:

2...
trebuie gandit esenta lucrurile. si intelese unele situatii.
scopul acestui razboi, evolutia, pe cine implica si de ce.
Media spune multe, noi trebuie doar sa luam ce consideram util.
Personal, cred ca ne indreptam spre un razboi mondial insa nu unul cu arme si pierderi de vieti ca si in Ucraina, ci unul economic.

| Faffy a răspuns:

5 ma 5 ca putin e nebun

| gtraian1950 a răspuns:

| GuymingTech a răspuns:

3, pentru că nu îl cred pe Putin in stare sa cauzeze un război mondial, maxim se va ajunge la un război precum războiul rece

| Dan32100 a răspuns:

| Politistu11 a răspuns: