| Andreea1095 a întrebat:

Voi tineti post miercuri si vineri? Daca tin dar poftesc la anumite alimente care nu sunt de post e ca si cum as tine degeaba?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Astea sunt doar superstitii interpretate prost. Cum poate fi gresit ca tu ai anumite pofte? nu e ca si cum ai face un pacat voit, hai sa nu fim absurzi. Normal ca o sa poftesti la celelalte alimente, doar nu esti robot sa ramai imun, nu e firesc? e ceva perfect natural si omenesc. Nu-ti mai fa griji si bucura-te de viata, fara sa te sperii si sa te simti vinovata pentru orice.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tin, dar ma gandesc sa tin sau ma rog, sa am zile in care sa mananc strict vegan. Nu, nu il tii degeaba daca chiar si pentru cateva zile mananci mai sanatos. O faci in primul rand pentru organismul tau.