| RAY a întrebat:

Voi urmăriți anumiți useri de pe TPU?

22 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

User-ul Annastassia.
Are răspunsuri amuzante și îmi place poza ei de profil happy

| Sofer a răspuns:

Urmăresc și eu pe cine pot. Sunt spion laughing

| Devil21 a răspuns:

Daaa.
Dar nu stiu cum o cheama
Mi se pare ca are o poza cu un hamburger si raspunde foarte des.
In schimb ma poți urmări pe mine?

| Devil21 a răspuns (pentru RAY):

Daaa
Mersi mult?

| RAY explică (pentru Devil21):

Eu urmaresc cativa useri care au acelasi sistem de valori ca ale mele

| Devil21 a răspuns (pentru RAY):

De exemplu?
La ce sistem de valori te referi?

| RAY explică (pentru Devil21):

Sa fie ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Userul Mosotti. Dă răspunsuri folositoare, inteligente, detaliate și bine argumentate. Se vede că are cunoștiințe în mai multe domenii. În plus, nu râde de alții pe site și nu-i judecă. E imparțial și nu folosește un limbaj lincențios. happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa e, e deosebit omul asta si e si bun la suflet eu il cunosc poate mai bine si ma uimit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa. big grin

| Mosotti a răspuns:

Eu il urmaresc pe RAY ca pune intrebari destul de interesante de viata si relatii, sincer intrebari care nu le vad prea des pe forumuri, mai urmaresc si pe Cristinna31 dar si pe multi altii, toti din cei pe care-i urmaresc, cam pun intrebari si dau raspunsuri interesante.
Mai ajut si eu cu o parere, ma invat si eu de la ei, de la altii.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Excalibur09):

Pai atunci ce cauti pe un gunoi de site?! Deci iti place, altfel nu erai aici, sau cand te convingeai ca ar fi gunoi, ai fi plecat.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Excalibur09):

Celelalte-s corecte, dar a sta aici nu te obliga nimeni, ceva iti place de stai, altfel nu aveai nici un motiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Excalibur09):

Asta da, sa vezi ce se mai intampla colo si colo, atunci ai dreptate, chiar daca nu iti place, acumulezi n experiente, vezi pulsul societatii, ce fac oamenii, ce discuta, uite ca nu ma gandisem la asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Excalibur09):

Am inteles imediat, nici nu aveam ce sa incerc sa inteleg, nu imi pusesem problema asta doar, si nu aveam in minte. Mda, sincer asa mai faceam si eu, ma uitam pe chat-uri sa vad ce face lumea, dar nu imi placea prosteala de acolo. Poate mai dadeam un salut asa rar. Dupa ce ma convingeam ce e, plecam.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Excalibur09):

F corect! Asa cum si de la un prost poti sa ai ce invata.