| anonim_4396 a întrebat:

Ce useri vi se par inteligenți și că merită urmăriți pe TPU?

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nemessys,Ioandelasal,ardnaxur61 si imi placea nespus de Bacemi dar nu mai e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brigaela da vad ca nu mai întra de ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam toata lumea are ceva de spus, are momente de sclipire cand poate da raspunsuri interesante.

| Mogiojojo a răspuns:

Era unul Scândură parca...

| Nume6 a răspuns:

Era într-un timp brigaela, dar nu știu ce s-a întâmplat cu ea

| gemeni6226 a răspuns (pentru Nume6):

Lucra in sanatate nu mai stiu ca asistenta sau ca medic mereu era foarte ocupata si obosita dar dadea raspunsuri foarte ok.

| Justme32 a răspuns:

Tu, eu...