| anonim_4396 a întrebat:

Care e motivul sau motivele pentru care anumiti useri au conturi multiple pe TPU?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
27 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt blocati de admin si atunci revin cu alt cont, fiindca incalca regulile forumului.
In orice caz, daca sunt gasiti cu mai multe conturi, sunt toate blocate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu i-au prins încă adminele.

| Mosotti a răspuns:

Au probleme la cap, dubla personalitate si altele de genul.
Altfel e nonsens sa ai mai multe conturi, nu ajuta la nimic.

Ca ce mi-e ca raspund de la asta, sau de la alt cont, ca tot ala sunt, si tot aia cam raspund, ce rost are sa raspund de pe altul?
Sau daca vreau sa raspund altceva, raspund altceva tot de la contul asta, si gata.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Pai de asta ma intreb si eu, ca ce rost ar avea sa iti faci multe conturi, poate numai daca urmaresti un scop rau, sau si bun?
Meseria veche de troll de exemplu.

| gritt a răspuns (pentru Mosotti):

De ce minti, Alinuto?

| Fatamuntilor a răspuns:

Scenariul numarul 1.
Contul respectiv a fost suspendat pe termen LIMITAT. Poate sa raspunda, dar numarul de raspunsuri este de maxim 5.Iar respectivul simte nevoiea de ajuta.
Scenariul numarul 2
X este ignorat de Y, Atunci X isi face alt cont pentru a lua legatura cu Y.
Scenariul numarul 3
x-lescu nu prea primeste raspunsuri pe intrebarile lui.SI si atunci isi mai face 2-3-4 conturi, isi raspunde singur si mai da si funde.
Mai aveam o categorie din randul celor suspendati pe termen nelimitat (incalcari grave) dar isi mai face enspe mii de conturi.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Îți mulțumesc că ai clarificat acest lucru, fatamuntilor. happy

| Dismally a răspuns:

Probabil au prea multe de spus si nu le ajunge un singur cont happy Ori au personalitate multipla big grin

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Prima afirmatie e mai mult o ironie la adresa persoanelor care le place sa se multiplice.

| Invictusman a răspuns:

Își dau voturi singuri de pe celalalte conturi sau chiar funde.
Dar sunt și alte cauze pe care doar ei le cunosc.
Oricum aici zici ca e spitalu 9 laughing

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Sa vezi la categoria religie, e tambalau mare. )))

Religia e impartita in mai multe secte, insectele se bat intre ele si ateii fac liniste.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai majoritatea de aici sunt atei, superioritate numerica. Nu prea urmăresc aceasta categorie sincer happy în realitate cred ca s-ar bate cu poșetele mulți de acolo.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa isi dea dreptate la propriile raspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta ar putea fi motivul principal din spatele multiplicarii, un altul nu gasesc.
Cine stie, poate niste editori vor fi binevoitori si iti vor nominaliza raspunsul.

| SociopatuI a răspuns:

Intreaba-l pe psihopatul ala care posteaza intrebari cu emojiuri multe si isi raspunde singur de pe alte conturi. laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru SociopatuI):

))) Eu rad cu tine dar omul asta daca nu se preface e de plans, asta mai inseamna si stima de sine scazuta, TPM si, e de mers la psiholog ori psihiatrie.

| gritt a răspuns:

Amuzament.