| GabbyGabriella64 a întrebat:

Voi v-ati facut sau v-ati face majoratul? daca nu, de ce

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acasa cu parintii, am primit 50€ si urari de succes la examenul practic pentru B, am facut chef cu ai mei atunci

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu l-am facut, am ales sa bag banii in scoala de soferi.
Nu m-au pasionat petrecerile.

| mgtow a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mi se pare ca la varsta de 18 se bucurau parintii ca o sa dau proba practica (examenul) - eram in Spania, la 17 ani si 9 luni incepusem sa merg la sala, in acelasi timp conduceam cu instructorul, la 18 impliniti examenul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru mgtow):

Eu am inceput dupa majorat, adica la inceput de februarie.
Pe 15 aprilie am luat traseul.
Erau vremuri mai ok atunci, acum se asteapta foarte mult pana la examen... Ca e plin de marmote care dau de 3-4 ori sala, de 2-3 ori traseul, si aglomereaza aiurea.
Toata lumea vrea permis.

| mgtow a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cel mai mult ma bucur ca am scapat usor cu examenul scris, in Spania era mai usor fata de ro la cata teorie e in codul rutier... faceam chestionare pe pc si stateam la ore, radeam toti cu profesorul acolo )) am avut un vecin in tara care s-a chinuit de cateva ori sa treaca examenul PC si nu a reusit, s-a lasat pagubas pentru ca nu mai avea bani de la parinti sa sustina examenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. N-aveam atatia bani si nici nu mi-ar fi placut o petrecere care sa fie despre mine.
Am consumat in schimb alcool cu vreo 7-8 persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in sensul de petrecere cu multi invitati. Am stat pe plaja in noaptea respectiva, cu un prieten.
Pentru ca nu ma incanta ideea de a ma inconjura de un numar relativ mare de oameni. Si nu obisnuiesc sa-mi serbez zilele de nastere, fie ele majorat sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am făcut. Acum 11 ani.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Nu l-am făcut am mers la muncă nu avea rost să-l fac pentrucă nici nu-mi plăcea petreceril și eram și la muncă nu-mi ardea mie de rahaturile astea cu majorat și altele.