| mentholinks a întrebat:

Voi va doriti copii? De ce?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, imi doresc, sa nu simt ca am trait degeaba

| Drimmero a răspuns:

Da, normal ca as vrea,, voi avea si rabdarea necesara sa-i cresc.

| T0T a răspuns:

Da dar maxim 2. E foarte greu căci ai o responsabilitate enormă pentru creșterea lor, mai ales în ziua de azi.

| LoveSleep a răspuns:

Da. Mulți. Toți blonzi ca mama lor. Ah, ce-mi lipsește. N-am mai văzut-o de când am plătit-o.

| Deaad a răspuns:

Mi-aș dori copii dar in același timp sunt destul de mult împotriva conceptului de căsnicie.
Si sa ai copii când nu ești cu cineva stabil, nu e o idee buna.

In ultimul timp ma declar mai pro decât eram înainte relațiilor multe pe tot parcursul vieții, relații si despărțiri constant.
Dar nu cred ca as suporta singurătatea de la bătrânețe si ideea ca nu am moștenitori.

Oricum mi se schimba părerile prea des, acum nu stiu daca vreau sau nu copii dar in principiu da.

| Staind a răspuns:

Is buni de trimis la magazin cand n-ai chef sa iesi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Staind):

" Sunt acelasi om serios, ma pregatesc sa fac copii ca sa-mi spele pe jos " - mi-ai amintit de versul asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu. Nu pentru ca ai o bataie de cap in plus pentru restul vietii. Nu mai zic de primii 2 ani iti iei papa de la somn bun. Multi nervi si alte chestii.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Ca sa devin milionar dupa ce dau in judecata Durex!