| chiftelutacrocanta a întrebat:

Voi va organizati timpul de culcare, sau vi-l organizeaza parintii sau altcineva? Sau pur si simplu dormiti cand vreti si la ce ora vreti?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu ma culc cand vreau, cand simt, cand cred eu ca ar fi timpul..si la fel dorm cand vreau si cat vreau(bine nu si la scoala) dar totusi raspund de eventualele esecuri si greseli personale.Am libertate dar si raspund de ceea ce fac in libertatea asta.laughing

| DarthRevan a răspuns:

Da eu ma organizez, de accea ti-am zis sa intri pe grupul nostru de pe facebook, de dezvoltare e genial big grin
Si da eu ma organizez, ma trezesc de obicei la ora 4:30 deoarece am mult de lucrat pe laptop si asa mai departe.Deci e bine sa te trezesti devreme.