| TheLittleBadGirl a întrebat:

Voiam neaparat sa pun o intrebare noua de pe noul meu cont TPU. M-am gandit ce sa intreb si mi-a venit o idee : Voi credeti in chestii gen... Vraji, fantome, si alte creaturi ale paranormalului? Nu vreau raspunsuri jignitoare. Eu nu zic ca, cred in ele, dar ma pasioneaza subiectul happy. Fundita :*.

Răspuns Câştigător
| piciux23 a răspuns:

Intrebarea de fapt cred ca este : de ce ai crede ca suntem singurii in universul asta? Eu cred in lucruri paranormale, si cred ca universul mai are si alte globuri, civilizatii la fel ca si noi cu populatie dar noi inca nu stim de ele pentru ca sunt prea departe! bafta

| TheLittleBadGirl explică (pentru piciux23):

Sunt exact de aceiasi parere cu tine, totul e ceva gen : de ce Dumnezeu a facut atatea planete? Ca sa fie locuite toate!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu nu cred în nimic, cred În Dumnezeu, atât, nu trebuie să credem în astea!
Te pup!

| TheLittleBadGirl explică (pentru anonim_4396):

Ok, este parerea ta, dar iti multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare :*! VOT.

| Pisicutayna a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Dar asa cum a spus si ingerinfrant conteaza sa credem in Dumnezeu nu in chestii dastea.Concluzia este ca eu nu cred ca exista asa ceva...si chiar daca ar exista(daca deja nu exista) ar trebui sa ne ferim de ele dar eu tot nu cred in ele.Cel putin asta e parerea mea!

| TheLittleBadGirl explică (pentru Pisicutayna):

Da, parerea ta si o respect, mersi pentru raspuns, pupii :*!

| Pisicutayna a răspuns (pentru TheLittleBadGirl):

Cu mare placere