| mariuschakra12 a întrebat:

Vor să închidă tara din nou?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da, vor sa nu ducem dor de tara

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Eu am certificatul verde avizat

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Https://www.youtube.com/watch?v=Zph8rt7mp
Daca eu iți dau foc la casa iar tu stai in casa si nu faci nimic cine e de vina, trebuie aplicate legile, vine politia il ia, el da aur la judecător si scapă, romani au nevoie de un lup care sa dea cu biciul, nu dai o ia razna, nu au ajuns la nivelul acela de moralitate in care singuri sa știe ce e moral si ce nu e, la fel si țigani si africani, cei mai mulți hoți, vagabonzi, cerșetori, vai de capul lor sunt negru, asta nu e rasism, cu cat omul sa îndepărtat mai mult de africa atât s-a civilizat mai mult
.

Cel Putin in teorie ca in realitate ăștia civilizați sau omorât mereu intre ei si au făcut genocide pentru petrol, aur, popoarele germanice mereu sau considerat superioare, arogante așa ca au ținut milioane de negri in sclavie, au făcut genocide, războaie

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand a fost inchisa?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cica...

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns:

Nu vor inchide tara din nou, ca le strica afacerile la smecheri, iar ei sunt pusi sus acolo de smecheri.
Nu le pasa de oameni.

Ca daca facea carantina totala 4-6 sapt ca in china, terminam cu asta de mult, cum au terminat aia.

| Yuoia a răspuns:

Se inchide toata Europa, nu numai tara.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dim cate am vazut la știri asta vor sa faca handicapați-_- iar

| Dekle a răspuns:

Da,vorwinking