| monicaaa17 a întrebat:

Voua va e teama de spitale? Cand ati fost ultima oara intr-un spital(sa fiti internați)? Eu nu suport mirosul de spital.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum vreo 17 ani am fost ultima oara. Mi-era urat, nu cred ca ii place cuiva acolo.
Am mai intrat in spital acum cateva luni (pentru altii), nu ma mai deranja mirosul, am apreciat curatenia si personalul cu care am avut de vorbit.

| Wr3nch a răspuns:

Acu 12 ani, am stat ''cazat'' trei saptamani, o experinta grozava. Cu mirosul de spital nu am probleme, e clor si e mehlaughing Important e sa nimesti cu oameni ca lumea in salon.

| SilentRain a răspuns:

4 - 5 ani în urma, o experienta minunata mai ales dacă nu dai bani la asistente

| Dalmore a răspuns:

N-am fost niciodată internată.

| Anonima163333 a răspuns:

Un pic, mie mi-e teama de injecții.
Acum vreo 2 ani, dar n-am fost internata.

| smihai23 a răspuns:

Am fost într-un spital în urmă cu 3-4 ani. Personal medical comunicativ, înțelegător. Nu am simțit miros de clor pentru că părăseam salonul când se dezinfecta/spăla pe jos.