| Ăi_7032 a întrebat:

Credeti in fenomene paranormale? eu nu, dar uneori mi se intamla lucruri ciudate laughing... voua?

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Da, cred intr-o existenta spirituala adimensionala. Cred intr-o entitate superioara ce ne dicteaza un destin. Nu sunt atat de norocos, dar mi s-a intamplat sa visez o chestie tragica - moartea cuiva drag intr-o zi de joi, iar vineri dimineata acea persoana a murit in circumstante asemanatoare visului meu. M-a marcat oricum aceasta experienta. Au mai fost unele chestii, dar nu imi place sa vorbesc despre asta. Tu ai trecut prin ceva "paranormal" sau esti doar curioasa?

| RockLover94 a răspuns:

Pot sa spun ca cred...Nu stiu daca e ceva paranormal...Dar acum ceva timp s-a aruncat o femeie in fata metroului si a ajuns fix sub vagonul in care eram eu.Foarte multe nu imi amintesc pentru ca eram foarte socata si am inceput sa plang.Dar mi se mai intampla si sa stiu unele lucruri, minore ce-i drept, dinainte.Dar nu lucruri importante.happy

| Ăi_7032 explică:

Nu chiar...laughingcade capu' la o papusa, aud ca trebuie sa plec de aici...aiureli laughing

| Dude8eduD a răspuns:

Se plimba unu la 00:00 prin pod si bate si cu ciocanu -.-.Cel putin odata pe saptamana...