| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare aceasta fosta colega normala?

Mi-a fost sefa la fostul loc de munca si desi am plecat de mult timp de acolo, ea tine legatura cu sefa mea actuala si ma barfeste rautacios in continuare, invatand-o si pe sefa actuala cum sa se poarte ca sa ma faca zilnic sa ma simt prost, probabil cu intentia de a ma determina sa plec si de aici.Ba e si foarte mandra de ea insasi pentru ca reusit prin rautati sau lucruri exagerate sa ma supere suficient incat sa plec.A reusit sa-i inoculeze aceeasi rautate si sefei mele actuale pe care a invatat-o sa fie la feld e parsiva cu mine, stiind ca sunt foarte sensibila.
De ce ar mai interesa-o soarta mea, totusi, de vreme ce i-am indeplinit dorinta si am plecat de acolo in alta parte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa stai de vorba serios cu sefa ta.
Daca munca ta e valoroasa si risca sa pleci din cauza "prietenei" atunci e o proasta, si atunci demisionezi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

85 de întrebări postate de tine, 69 sunt legate de lucrul ăsta.
Câte locuri de muncă ai schimbat până acum?

| andreyy96 a răspuns:

" Nu poti forta un om sa te placa, pleaca! "

| Paul5777scipio a răspuns:

Scrie nr ei de tf sa o sicanam si noi, sa simta pe pielea ei cum e. Ne punem citiva prieteni pe capul ei zi si noapte, o punem pe fbk si youtube.