| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau la un spital de psihiatrie,vorbesc serios,ma aflu intr-o stare si o situatie de nebunie,nu imi mai gasesc locul niciunde, sunt inconjurat de pereti ucigasi, nu glumesc, am nevoie de ajutor, simt ca diavolul ma bicuieste non-stop.Ce sa fac sa scap de iad?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi serios man vrei sa ne faci sa intram in depresie de dorul tau?

| gemeni6226 a răspuns:

Dar cei din jurul tau nu obsearva ca ai nevoie de ajutor? In rest ai intrat cu fantezia ta in domenii obscure, nu ajungeai sa simti asta de ma ascultai si ascultai si pe altii care iti dadeau sfaturi bune de cand esti pe acest site.Asculta si tu muzica din asta zilnic, iesi zilnic, fa bine zilnic si vei renaste din propria cenusa.https://www.youtube.com/watch?v=Y9TR-2wKwMk

| ShaOfHatred a răspuns:

Te pocaiesti

Răspuns utilizator avertizat