| crazyinlove a întrebat:

Vreau metode de razbunare! Clare si cat mai multe FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Dar dom'le, fata vrea sa se razbune si noi trebuie sa raspundem pe subiect sau sa facem liniste pe veci.
In primul rand, nu omora pe nimeni; nu face rani fizice; nu te da de gol (tu nu ai facut nimic!). Cel mai simplu e sa raspunzi cu aceeasi moneda. Nu am nici cea mai vaga idee cine si ce ti-a facut asa ca o sa-ti dau idei de "farse".
Crema depilatoare in sampon. Asta e cea mai buna daca ai de aface cu fete.
Laxative in mancare sau bautura fix inainte de ceva important.
(fata)Ecstasy in bautura si daca se apuca sa faca ceva ai grija ca totul sa fie filmat.
O camera de filmat si mult alcool. Ai grija ca tu sa fi treaza si sa inregistrezi totul. Apoi urmeaza santajul.
Pui mana pe un lucru la care tine cel mai mult si ii dai foc in fata lui/ei.
Cum am mai zis, nu stiu contextul asa ca nu stiu sa-ti zic cum sau ce sa faci.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*mod ~privire ucigătoare~ activat*

| Raiiiisa a răspuns:

Metode de razbunare? Nu ai precizat pentru cine si din ce motiv ai vrea sa te razbuni. Sa stii ca nu de fiecare data razbunarea e o solutie la rezolvarea problemelor, probabil ai avut un iubit si ti-a facut ceva pentru care vrei sa te razbuni, dar te-ai intrebat daca are vreun rost, poate unu acela de a-ti satisface tu pofta de razbunare.Gandeste-te ca daca te razbuni pe cineva, se va putea razbuna si el la randul lui..si nu va fi prea bine.Tu iar vei vrea sa te razbuni si tot asa la nesfarsit. Poti sa te razbuni pe o persoana fara sa-i faci nimic, va simti o durere imensa cand va vedea ca nu are nici o influenta asupra ta, si ca tot ce face este in zadar, deci nu te mai obosi sa cauti metode de razbunare pentru o persoana, pentru ca acea persoana nu merita nici macar atat:*

| EaEmma a răspuns:

Razbunarea nu isi are rostul..Indiferenta doare mai tare decat razbunarea

| DedeeAndreea a răspuns:

Hei.Un lucru iti garantez:Razbunarea e arma prostului!
O zi buna!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Asta o zic doar ăia care nu se pot răzbuna, e un fel de conslare.

Dacă vine cineva la tine şi îţi dă o palmă ce faci? îi dai şi tu una, adică te răzbuni, sau mergi mai departe cu ideea că dacă i-ai fi întors palma erai proastă. Iar dacă răspunsul este a 2-a variantă, meritai palma oricum. Şi probabil o să-ţi mai iei destule palme dacă nu răzbuni niciuna.
Desigur, la figurat vorbind.

| DedeeAndreea a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ai si tu dreptate! Dar, in viata, nu iti faci singur dreptate, desi...Am invatat ca, catedata, dreptatea mi-o fac eu!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Păi dacă nu-mi fac eu singur dreptate, cine să-im facă? Că nu se oferă nimeni să-mi facă mie dreptate.

| PandaEcrazy a răspuns:

Pf...daca ai vreun frate mai mare te poate ajuta acesta, dar lasa razbunarea de oparte si mai bine lupta cu indiferenta, pentru ca asta doare mai mult

| Peachy a răspuns:

Razbuna-te sa vezi ce bine iti va fi! Stii tu vorba aia Razbunarea e arma...

| MIDnightMoon a răspuns:

Nimic, nu fă nimic. Era acea vorbă : Nu mă chinui să mă răzbun pe tine, te las pe mâna karmei.
Pentru ce a făcut respectiva persoana, sigur îi se va întâmpla ceva mai rău, în favoarea ta.
Dacă nu crezi în karma. Pune-i pe scaun apă şi când se aşeasză. BOOM.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Tu chiar crezi in karma? Oricum razbunarea e mai buna daca o faci chiar TU