| DinnAdinnA a întrebat:

Vreau niste site-uri unde gasesc poze artistice.
Gen cu scris pe ele, si un fundal " dragut " in spate, sau gen sine de tren. Inafara de WeHeartIt.
Funditaa. puppy dog eyes!

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Pentru efecte poze www.photofancy.ro, www.picjoke.org, www.pizzap.com - la asta îți trebuie cont, încarci poza ta din calculator și faci efecte, https://ro.photofuneditor.com, ro.photofunmaker.com, ro.funnywow.com, etc, mai găsești multe pe google, totul e sa ai CCleaner sau alt antivirus pentru că intră cookie-uri.