| Innsbruck a întrebat:

Vreau raspuns de la fete si baieti.Ce parere aveti despre fetele care nu poarta sutien? Nu vi se pare ca arata mai ciudat sau neplacut atata timp cat am fost obisnuiti cu imaginea unei fete/femei cu sutienul pus mereu?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt ok şi cu cele cu sutien, şi cu cele fără. Din partea mea, să poarte ceea ce vor, în ce se simt mai bine.

| darrio2007 a răspuns:

Poate tu esti obisnuit asa.Am o parere buna.Sa fie si ud este si mai placut ochiului.

| whatevernvm a răspuns:

E misto fara, iti sar in toate partile, da da

| Musique a răspuns:

Îi mult mai comod fără!

| RAY a răspuns:

Cine sunt eu sa judec alte persoane? fiecare poarta ce vrea, chiar nu ma intereseaza

| Drimmero a răspuns:

Daca aia e coborata abia din cocotier, normal ca nu mai poarta sutienul.O fata rafinata, civilizata si etc o sa poarte indiferent sutienul indiferent de marimea ''farurilor''!

| Innsbruck explică (pentru Drimmero):

Sunt foarte multe haine care se poarta fara sutien si arata mult mai bine, nu se vad toate bretelele si spatele sutienului acolo, de aia zic, cu unele haine arata inestetic

| Drimmero a răspuns (pentru Innsbruck):

Fireste! Glumeam si eu, nu as zice nu privelistii!

| LoveSleep a răspuns:

Faină e viața când singura ta grijă e dacă poartă sau nu femeile sutien.

| Innsbruck explică (pentru LoveSleep):

Asa pot zice si eu ca singura ta grija e daca singura mea grija e daca poarta sau nu femeile sutien.Nici nu ai idee ce ''usoara'' viata am, asa ca nu mai vorbi in necunostinta de cauza.

| Sofer a răspuns:

O parere destul de buna ca atunci cand vad o femeie fara sutien si o bluza doar nu imi mai iau ochii de la ea.

| Florentina9210 a răspuns:

Important este sa se simta ele bine, nu este important cum le vedem noi.

| Dismally a răspuns:

Nu am nici o parere, fiecare este liber sa se imbrace cum doreste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica "obisnuiti cu imaginea unei femei cu sutienul pus mereu"?
Acum aproximativ 50 de ani sutienul (la fel ca si hartia igenica) in Romania nu existau!
In zilele noastre vedetele nu se mai sinchisesc sa poarte sutien sau orice tip de lenjerie intima.

| Innsbruck explică (pentru anonim_4396):

In ziua de azi nu mai vad pe nimeni care sa nu poarte sutien in public, vorbesc despre oamenii obisnuiti, nu vedete cu stilisti si operatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de prost gust sa mergi fara sutien si sa iti vad eu sfarcurile ( nu ca nu mi-ar placea, dar asa, pentru tine ). Prin casa, poti sa o faci.
Un om intelept a zis : "parerea mea!"

| Innsbruck explică (pentru anonim_4396):

Sunt foarte multe haine care se poarta fara sutien si arata mult mai bine, nu se vad toate bretelele si spatele sutienului acolo, de aia zic, cu unele haine arata inestetic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Innsbruck):

Da,cu alea care se vede mai bine zic si eu ca e ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce m-ar deranja,si daca as fi fata,cred ca s-ar simtii foarte liber sa fii cu sanii tai asa fara nicio grija fara sutien pe ei,doar barbatii nu poarta sutien,imaginati-va, nu v-ar deranja sa va puneti un sutien de "bilute" acolo jos?
Ii mai bine sa fie libere, si sanii si "bilutele".
Si cine stie, poate se nimeresc oprtunitati sa vezi niste boobies fara sutien, asta-i un plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti, fratilor, cu mine? In puii mei...