| Stefanaaa a întrebat:

Vreau raspuns urgent! Maine [azi e 29 iulie 2010] plec undeva.Si drumul av dura cam 2 ore sau mai mult si nu stiu ce as putea sa fac in masina. Voi fi cu sora mea si cu aprintii. Tata conduce, mama vorbeste cu el sau altceva si sor`mea asculta muzica.Eu ce sa fac? Ma plictisesc repede. Logic, dau funda :*.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asculta si tu muzica, ia'ti cartile de joc si joaca'te cu sorta, deseneaza, joaca x si o cu sorta, citeste o carte.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ai remi? sau monopoly.joaca fazan, adevar si provocare, sau vorbeste cu o prietena prin mesaje.

| Doddel a răspuns:

Incearca sa dormi nu ai ce sa faci

| Stefanaaa explică:

Ascult muzica in timp ce fac ceva. Carti de joc nu am ca tocmai le-am pierdut.In masina nu pot sa citesc.Ideea e ca oi desena, dar vreau si altceva ca nu pot sa desenez 2 ore. Voi face poze si voi desena.Alte idei?

| Tomy_3330 a răspuns:

Dormi, asculta muzica, baga-ti un film pe telefon sau pe mp3 (merge daca stii ce trebuie sa faci), deseneaza, i-ati o chestie d-aia pe care o pui pe deget si sare, lumineaza, i-ati nistereviste Bravo, Popcorn daca ai, joaca-te pe telefon.
Sper ca te-am ajutat.