| Stefanaaa a întrebat:

Intrebarea a mai fost odata, dar nu prea am primit rapunsuri si vreau urgent! Maine [azi e 29 iulie 2010] plec undeva.Si drumul av dura cam 2 ore sau mai mult si nu stiu ce as putea sa fac in masina. Voi fi cu sora mea si cu aprintii. Tata conduce, mama vorbeste cu el sau altceva si sor`mea asculta muzica.Eu ce sa fac? Ma plictisesc repede. Logic, dau funda :*.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai variante multe nu prea ai de facut.Asculta si tu muzica sau ia o carte, o revista, rasfoieste, citeste, 2 ore nu e chiar asa de mult.Sau uita-te pe geam pur si simplu.Trece repede.Bafta!

| Stefanaaa explică:

Mersi. Dar am si eu o lista cu ce voi face:
1. voi desena
2. voi asculta muzica
3. voi face poze

nu vreau sa joc carti pentru ca mi-am pierdut pachetul :-l.
La telefon ma plictisesc repede, logic voi vorbi prin sms`uri dar nu la telefon pentru ca nu vreau sa-i deranjez pe parintii mei sau pe sora mea.big grin Any answers?batting eyelashes

| Mony a răspuns:

Pai ai putea sa asculti si tu muzica, sa citesti o revista, sa trimiti sms la un/o prieten/a, ai putea sa duci un joc de carti, si sa te joci cu sora ta, fa-ti ceva poze cu telu sau cu aparatu big grin, (asa o fc si vara mea) uitate pe geam, vb cu cineva la tel...

sper ca am fost de foloshappy
poate iti mai vine ceva idee, Distractie placuta:-H