| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa adaug orasul meu natal la Fabebook la Despre si nu ma lasa sa scriu eu orasul acolo, trebuie sa aleg din lista lor care e gresita pentru ca nu se afla in judetul Giurgiu cum au scris ei, ci in alt judet. Ce pot face? E o greseala.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti sigura ca faci totul ok ma mir ca Facebook sa nu aiba orasul tau sau greseasca asa

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Are orasul meu, dar scrie ca e in Giurgiu, Romania si eu nu vreau sa pun asa pentru ca nu e in Giurgiu, nu e adevarat. Si daca vreau sa introduc eu numele orasului de la tastatura nu ma lasa, trebuie sa aleg din lista aia a lor.

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

In ce oras stai?

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Nu e relevant asta.

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Atunci de ce ai pus intrebarea, nu era mai logic sa scrii TPU eu stau in orasul x si astia spun ca stau in alt judet simplu ca doar nu te manc mare lucru sa spui de unde esti, mas mira ca Facebook sa greseasca mai ales ca Facebook se foloseste de goole iar google numai spun, imi gaseste mie o strada si un numar de oriunde din Romania

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

E un oras destul de controversat sa zic asa laughing
Pai asta era ideea, cineva a introdus toate localitatile si orasele din Romania in listele alea, dar a gresit in cazul ala. Le-am dat si mesaj acolo unde se semnaleaza diverse chestii si au zis ca o sa verifice dar a trecut un an aproape. Credeam ca se poate introduce cumva si eu nu stiu, am incercat de la tastatura si nu ma lasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e te rog sa nu-mi spui in ce oras stai pentru ca negresit, imediat cum aflu imi iau rolele sau parapanta, parasuta...mă rog, ce gasesc mai la indemana si vin sa te caut.☺
Si cu intrebarea ta:nu poti face nimic pentru ca asa e acolo, sa alegi din lista si nu-ti lasa alte optiuni.