| WeAreSmart a întrebat:

Vreau sa il conving pe tata sa-mi cumpere telefon mobil https://eshop.orange.md/product.aspx?m=81&l=1&c=1&i=381, ce sugestii aveti pentru a-l putea convinge?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Nu trebuie să-l convingi trebuie să-l meriţi comportăte frumos cu el şi spune-i că îl iubeşti.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ce iti doresti sa iti aduca Mos Craciun si poate iti va aduce

| Woodenpints91 a răspuns:

"Dacă nu-mi iei telefon d'ăla ca să fiu şi eu pă trend, îi spun lu' mama de revistele porno e care le ascunzi sub dulapul din baie".

| BuGz a răspuns:

Incearca sa iei cateva note mari la Scoala si apoi ..PAC scpate-i ochii ca cica " uite eu in ultima vreme am inceput sa invat "
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat