| Kataa a întrebat:

Vreau sa imi instalez Windows Live dar am auzit ca iti pierzi actualul Windows(la mine e Windows 7). Este adevarat? Daca nu va rog sa imi spuneti daca este intr-adevar bun si merita instalat.Merzi mult!:-x
Apropo mai am o intrebarebig grinaca imi instalez Windows Live o sa pierd Yahoo Mess? Plzz ziceti-mi sincer parile si sfaturile voastre!

1 răspuns:
| eliza a răspuns:

Doamne unde naiba ai auzit asa ceva? ce prostie nu se pierde nimic din pc mai ales windows-ul laughing da ce noroc pe tine cu windows 7 ehhh instaleaza linistita win live happy da parca nu il ai windows incorporat. la mine e si a fost. succes la instalat si fi linitita nu pierzi nimicwinking