| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa imi las barba de un metru, cam in cat timp creste un metru de barba?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poate in 10 ani o sa ajunga de 1 metru laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nici eu nu glumesc, eu nu am de unde sa stiu in cati ani o sa ajunga de un metru, dar ce stiu e ca o sa dureze cativa ani, ca sa ajunga de un metru.

| mnbvf a răspuns:

Cât ai spune chifteluță.

| NyctophobicGhost a răspuns:

N-o sa ajungi la un metru prea usor. Unii au radacinile slabe, iar firele lungi incep sa cada.
9/11 placut in caz ca...

| Pupix2002 a răspuns:

Cred că vreo 2-3 ani nu sunt sigura

| Claudiu1905 a răspuns (pentru Pupix2002):

Da, deci la 1 cm pe saptamana ar fi 2 ani, insa la o barba care creste repede. La una normala cam 5