| Anonim13524 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa am barba. Da ati auzit bine. Am prieteni care inca de la 14 ani au barba si le sta foarte bine si mie nimic nu imi creste deloc. Nu vreau sa incepeti cu,, peste ceva timp o sa regreti" nu o sa regret din motiv ce vreau sa am. Vreau un raspuns cat mai concret.

Răspuns Câştigător
| Superman1243 a răspuns:

Deci ceea ce poti sa faci ca sa iti creasca barba mai repede e sa te dai cu lama pe fata(dar incet sa nu te tai) si o alta varianta ar fi sa cumperi de la farmacie ulei de ricin, ajuta la cresterea parului si il face mai des....bineinteles ca ar trebui sa ai macar puf pe fata happy oricum tot o sa ai barba, esti barbat!
Sper ca te-am ajutat, bafta!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghinion... daca organism tau nu e pregatit de barba inca ce sa ii faci. Si o sa regreti barba la un moment dat