| catalinalina a întrebat:

Vreau sa imi pregatesc planul de imbolnavire pentru a 9a si vreau sa va intreb daca mananc creta si apoi beau cola ce se intampla? Ma refer la ce simtome voi avea

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

laughing planul de imbolnavire? serios?
Mai bine ti-ai pregati planul de mers la scoala si invatat, asta fac copiii de varsta ta daca vor sa termine cu bine liceul.

| catalinalina explică (pentru TiffanyღBJ):

Stresul muzicii laughing si eu oricum am 10 asigurat la aproape toate materiile laughing

| DinnAdinnA a răspuns:

Esti dusa?

Mai bine invata, chiar daca ai 10 la aproape toate materiile, nu vrei sa-ti notele si mediile, nu?
Ca daca vrei sa ajungi ca vecinii mei " Floricia " ( niste amarati ), fa-ti planul de imbolavire, si exact asa o sa ajungi. Daca asta vrei...big grin

Eu zic sa lasi acest plan.

| catalinalina explică (pentru DinnAdinnA):

Deci voi nu intelegeti laughing la noi la muzica abia daca se mai face romana si mate, iar de celelalte materii nici pe profesori nu ii mai doare laughing planul de imbolnavire era sa nu imi mai vad colegii :-s