| A_5617 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un sport ceva, sau dansuri. Am 14 ani juma, 56 kg, si sunt inalta 1.70. Si as vrea ceva ca sa dau putin jos din burtica. Este cam inestetica. Imi recomandati ceva?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Incearca bascketulsmug
Eu sunt dependenta:X

| andradat a răspuns:

Eu spun ca cel mai indicat sport este atletismul. Bineinteles ca zic asta pentru ca l'am practicat la viata mea si inca il ador chit ca m-am lasat. happy Dar eu zic ca atletismul te lucreaza frumos si bine daca te tii de el. Eu dupa ce ma reapucasem de el, doar in placere de data asta, vazusem rezultate dupa o luna. happy Si faceam de 3 ori pe saptamana. happy

| De3a_8515 a răspuns:

Eu am practicat handbalul...si a dat rezultate...ai putea sa incerci si tu happy

| deeutza_9735 a răspuns:

Buna! dansurile sunt o ideee destul de buna sa stii pentru ca si eu vreau sa ma apuc de ele. am mai dansat si e foarte foarte bine sa dansezi pentru ca simti ca te relaxezi si nu numai.
si daca mai ai timp poti sa te apuci si de fitness ca e foarte bine sa mai faci si putin sport din cand in cand. adica e bine sa faci spor macar cate putin dar in fiecare zi si o sa ai rezultate. asta fac si eu