| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma duc sa imi bag pierce in limba (la salon) numai ca ata aceea de sub limba la mine este destul de aproape de varf laughing bine ca ar avea loc dar nu va fi prea spre varf:-s? In cat timp se va vindeca? Si mai vreau sa stiu daca dupa ar trebui sa am o igiena mai amanuntita asupra limbi big grin Funda

Răspuns Câştigător
| criss1212 a răspuns:

Ti se va vindeca foarte repede cam in 2 saptamnani sau cel mult o luna

2 răspunsuri:
| criss1212 a răspuns:

Depinde si cati ani ai

| adelina899 a răspuns (pentru criss1212):

| criss1212 a răspuns (pentru adelina899):

Ti se va vindeca foarte repede cam in 2 saptamnani sau cel mult o luna