| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Vreau sa ma omor, ceva ideei?
Nu incepeti cu frze gen:esti nebuna, ce-i in capul tau.
Am multe motive nu mai vad lumina zilei, nu mai vad nimic, e totul negru in fata mea!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat happy

9 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Numai lasii si nebunii se sinucid.tu din care categorie faci parte? ca sa stiu ce metoda sa-ti recomand rolling on the floor

| AlinaaAli a răspuns:

Mergi la psiholog!

| LavsKitty a răspuns:

Esti nebuna fata draga. Dumnezeu ti-a dat viata, el ti-o ia :*
Am trecut si eu prin depresii d-astea si am trecut cu bine, viata e frumoase oricate probleme ai avea :*

| Michiiiiiiiiii explică (pentru LavsKitty):

Sunt, sunt:*.
Mi-am dat seama.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Aruncă-te de la etaj. Sau împuşcă-te.
O să fie mai multă mizerie şi, măcar aşa, o să dai puţină dovadă de "masculinitate".

| ChrisIwal a răspuns:

Ai incercat sa te rogi lui Dumnezeu? Poate El te poate ajuta! Nu merita sa iti iei viata oricat de @$#% e ea! Trebuie sa lupti daca vrei sa reusesti. Cum zice si Alina3315 du-te la psiholog, vorbeste cu parinti, roaga-te, incearca sa veizi frumusetea si bucuria in viata nu tristetea si tot ce e intuneric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incep cu : esti nebuna, tampita etc.
Vreau doar sa iti spun ca in ceva timp, cand o sa ti se intample ceva super, o sa te gandesti ca a fost o idee buna ca nu ti-ai luat zilele.
Cu totii avem necazurile noastre, viata nimanui nu este perfecta, chiar daca uneori asa pare. Cu totii avem suisuri si coborasuri, trebuie doar sa treci peste ele gandindu-te ca ceva frumos se va intampla.
Cu totii vrem fericire, nimeni nu vrea durere, dar nu poti vedea curcubeul doar dupa ce trece ploaia.
Gandeste-te ca multi oameni care sunt bolnavi de cancer, ar da orice sa mai traiasca. Invata sa apreciezi viata si cu bune si cu rele.
Sper sa te gandesti de 100 de ori inainte sa vrei sa faci asa ceva.

| Michiiiiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

Multumesc scumpo!
Da. m-am gandit mai bine, mi-am deschis ochii, voi merge inainte chiar daca imi va fi greu, voi tine capul sus!
Multumesc pentru sfaturi si incurajare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Michiiiiiiiiii):

Ma bucur ca te-am ajutat happy