| Daysukki a întrebat:

Eu ma omor asa ca bye la toti si ramaneti in viata asta tampita...nu va suparati sunt doar fericita ca nu o sa mai vad lumina zilei desi.

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Ce-ai patit? ce te deranjeaza asa? spune-ne poate te ajutam cu ceva.ai grija sa nu faci vreo prostie, gandeste-te cine ar suferi dupa tine!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Condoleante atunci.Si nu iti face griji:Nu e dracu asa de negru cum parehee hee

| Bianka a răspuns:

Drum bunlaughing

| anamaria91 a răspuns:

O persoana care vrea sa isi ia viata, nu face acest lucru public pentru ca are toate sansele sa fie salvata, ceea ce nu vrea din moment ce vrea sa moara. Think about!

| Lucix a răspuns:

Du-te tare. Dar n-ai tupeu.Mai gandeste`tewinking.

| Daysukki explică:

Da da cine sa sufere ...cainelaughing mai destept e raspunsu lu bianka si chiar o fac ...am maipus o intrebare in care mi-am scris viata mea tampita dar dracu stie unde s-a dus ca pe siteul asta nu

| Daysukki explică:

Scz eu am toane cand sunt happy o iau razna iar cand sunt suparata merg in tragic ...zau chiar is lulaaaaaaaaaaa

| Twizzle a răspuns:

Odihneste-te in pace.