| sergiu_8195 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un cablu HDMI (High Definision). De unde pot sa il i-au si ce imi recomandati?
Dau

1 răspuns:
| alinpocris10 a răspuns:

Altex Domo Mediagalaxy si orice magazin doresti tu Depozitul de calculatoare. Nu iti recomdand eu asta iti alegi tu. Depinde ce vrei la ce o sa folosesti si etc. Ai pus intrebarea cum ar fi. Sunt cu o tipa si nu stiu ce prezervativ sa folosesc raised eyebrows pai ce ai putea folosi? e la mitea cocosului happy ca daca iei un pachet mai ieftin ti se rupe daca iei ceva mai scump si cu renume te tinewinking si nu ai urmari. Bafta