| IonutValeriu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de top, pentru ca mereu am stat cu mid rangeuri. M-am decis sa fac pasul acesta, am nevoie de camera foto/video extrem de buna, si nu stiu intre ce sa aleg. Iphone 11/11 pro sau Samsung S21/S21 ultra

As vrea iPhone sincer pentru ca nu am avut niciodata, nu m-ar deranja o schimbare. Dar camerele, din ce scrie pe net, sunt mai bune la S21/S21 ultra. Pareri? Detineti careva aceste telefoane?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"reau sa-mi cumpar un telefon de top,... nu stiu intre ce sa aleg. Iphone 11/11 pro"

dacă CHIAR vrei de top ia de mai jos sau aștepti următorul din serie (vine acușica)

https://www.emag.ro/......DZDJ27MBM/

| Den1sa a răspuns:

Eu ti-as recomanda iphone11 de ce?
1.camera dupa parerea mea este foarte buna
2.nivelul de securitale la iphone e mult mai ridicat de cit la orice alt telefon
3. Nu recomand sa iti iei ihone pro pentru ca singura diferenta e ste camera de zoom care de multe ori nu e folosita, dar pretul e mai mare
Pâna la urma e dicizia ta, dar asta e parerea mea