| Pogonici a întrebat:

Ma-m decis sa imi cumpar un telefon dar nu sunt sigur care dintre urmatoarele telefoane suny mai bune :
Samsung Galaxy S3 sau IPHONE 5
De ce?

Răspuns Câştigător
| alexandruth a răspuns:

Ti-as recomanda s3 ca e mai practic... Am si eu unul si isi merita banii. Daca te tine buzunarul, ia Note 2. Iphone-ul are aplicatii separate si nu sunt asa de multe in comparatie cu cele de android plus ca sunt si mai scumpe... happy

3 răspunsuri:
| AwaZoh98 a răspuns:

Eu am S3. big grin
Am auzit ca IPhone-ul consuma mult din net! big grin

| EmilLyWilliamS a răspuns:

Eu am S3 si e mai practic! nu consuma din energie atit de mult si poti trimita sau primi fotografii sau muzica de la alte telefoane, dar in schim iphone-nul nu poate face asa ceva. cu alte telefoane

| Playstation a răspuns:

Sa lansat S4 la altex xD e ff bun... De Ce?
Pentru ca economiseste curent si bateria tine 4 ore cu telu pornit si 8 cu telu in stand-up