| adimancool a întrebat:

Vreau sa-mi "curat" putin pcul am o mie de erori pe zi merge ca dracu abia se misca straight face si vreau sa sterg /dezinstalez tot dar sa nu fiu nevoit sa reinstalez windowsul dupa.se poate? ziceti-mi si mie cum

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Downloadeaza advance system care :
http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.php

key pentru versiunea pro :

53716-D4805-483BF-E93C4

Pe langa faptul ca iti curata automat pc-ul si iti repara erorile, mai are si late intrumente destul de folositoare.
-Iobit unninstaler, iobit malware fighter, smart defrag...etc
Cam tot ce vrei...

| ShadoWizz a răspuns:

Iti recomand cu placere MalwareBytes Anti-Malware (eu asta folosesc si am scapat de toate erorile intalnite vreodata intr-un pc, si acum merge ca uns)