| cess a întrebat:

Vreau sa morrrr crying(((( nu am simtit niciodata asta, dar am ajuns la capatul puterilor! fostul meu prieten ma hartuieste, nu ma lasa sa fiu cu niciun baiat, politia nu a rezolvat nimic, nimeni nu ma poate ajutacrying am vorbit si cu parintii mei si cu ai lui, degeaba, nimeni nu il poate opri cu nimic crying am ajuns in punctul in care sinuciderea e cea mai buna solutie crying(

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si de ce nu incerci sa vorbesti cu un amic care e bataus sa ii puna capac?

| kristy10 a răspuns:

Nu sinuciderea e rezolvarea ia la misto un baiata mai smecher ca ala cu mult mai multi bani si fai in ciuda ca nu are ce sa-ti faca cu; gagicul la misto; funda?

| AlexJX90 a răspuns:

1 Dai un sut la oute (coitze) 2 Cheama pe unu mai lucrat la corp sa-l invete minte

| Spiruduşş a răspuns:

Daca il iei cu bataia nu cred ca faci ceva.

Mai bine pleci, departe, foarte departe de el.
Sau da-l in judecata, nu doar la politie, du-te mai departe.

| cess explică:

Niciun rezultat crying((( nu am cum sa plec, am un liceu de terminat aici crying