| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa se termine odata zapada asta, vorbiti cu cineva?
Cum este cu somajul ati avut probleme?
Elevii cand luati vacanta?

Răspuns Câştigător
| DarknessKirin a răspuns:

Zapada e de un metru si ma dau cu sania big grin

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mai am relatii, am iesit din sistem.

Eu am un loc de munca.

Sunt in sesiune. Mai am 3 examene. Pe 12 termin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer as vrea sa se termine... happy Mi-a ajuns zapada pe anul asta laughing laughing Am luat vreo 20 de trante in zapada laughing Si pe langa asta nebunii astia de colegi cum ma prindeau afara cum ma bagau cu capu in zapada laughing
Vacanta deja am luat love struck De cand asteptam eu asta...
E cam scurta dar merge big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se termina, nu vezi ca se incalzeste? Acum incepe zloata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu prefer sa ramana asa, decat sa vina primavara sadsad.
Astazi luam:X:X, mai am simularea la mate la 13. 00, si gata :X:X. Vacanta!:X:X