| 123456789qwertuiop a întrebat:

Vreau sa treaca o saptamana mai repede ce sa fac? ma doare gatul asa ca nu pot canta, nu prea vb la telefon si nu pot iesi afara.sad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Pai nu te mai uita pe ceas. Stiu ca e un raspuns idiot, dar chiar merge. Nu te gandi la timpul ramas si ai sa vezi ca va trece mai repede ca vantul.

4 răspunsuri:
| Sophii a răspuns:

Pai in afara de numeroasele activitati de facut pe net(ascultat muzica, jocuri, filme.) ai putea citi, iar daca nu prea citesti acum e momentul sa incepi sa faci astahappy sau poti sa faci ceva creativ, daca esti genul de persoana mai inventiva ( de ex. daca esti fata sa cosi.)

| 123456789qwertuiop explică:

sad n-am facebook

| xAlessia a răspuns:

Buna,te poti uita la filme sau poti sa citesti carti care iti plac happy ( iti recoman cartile de la editura Humanitas, colectia cocktail) :* Insanatosire!

| Justy7 a răspuns:

Uita-te la filme, joaca jocuri pe pc sau pe altceva, poti asculta muzica si sa nu uitam ca poti sta pe facebookhappy