| OfataOricare a întrebat:

Am o problema. A inceput vacanta si pe mine de 1 saptamana ma doare gatul. Nu pot manca sau bea apa ca ma doare foarte rau. Cine stie o solutie sa-mi treaca mai repede pentru ca m-am saturat?

2 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Daca iti place ceaiul poti bea in fiecare zi pana iti trece 1 cana de ceai fierbinte. Daca nu iti place ceaiul, poti incerca sa mananci multe mancaruri calde, eventual cafea calda(cu toate ca nu e asa sanatoasa cafeaua). Fara inghetata si apa rece!

| YesorNo a răspuns:

Si eu am patit. Am luat sirop Favitusin ( Favisan) si m-a mai trecut. E in jur de 14 lei. Are gust buuuuun.