| urgentr a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva.Eu o sa ma mut cu parintii in alta casa sau un apartament.Va rog sa ma ajutati si sa-mi trimiteti poze cum sa arate bucataria, baia, camerele, livingul, holul, culoarea pe dinafara, pe dinauntru.etc.Cum sa arate curte daca stau la casa.PS.Sa nu fie prea scump.
Puteti sa-mi trimiteti si oferte in Brasov dar sa aiba poza cum arata.

Dau FUNDITZ.

1 răspuns:
| giorgiana15 a răspuns:

Buna...imi poti spune mai intai daca esti fata sau baiat? dupa ce stiu te pot ajuta.