| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o fata dar nu stiu ce sa ii spun dau funda

Răspuns Câştigător
| loredana_4897 a răspuns:

Depinde ce fel de fata e, ce ii place sa faca in timpul liber si multe elte lucruri
sa iti spun cum m-a "cucerit" pe mine actulaul prieten...mai intai a facut rost de numarul meu de telefon si apoi m-a intrebat daca vreau sa il pastreze sau sa il stearga.Eu am spus sa il pastreze.Am inceput sa vorbim numai nimicuri(muzica,filme, m-a inrebat daca am prieten, etc )dar nu a fost insistent.Si incet incet au inceput sa infloreasca sentimentele mele pentru el.Cand a fost sigur ca il plac a pus o frumoasa intrebare:"Vrei sa fii prietena mea?".Si asta a fost tot.
Ideea e sa nu fii foarte stresant si sa faci gesturi mici,dar care sa ii ajunga in suflet si in inima.
Sper ca am ajutat, iar daca nu, iarta-ma ca te-am plictisit cu povestea mea

| yoiuliano a răspuns (pentru loredana_4897):

Cam asa cv are dreptate colega

1 răspuns: